Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Fen për tharje të ajrit 2000W temp I:50C, III:500I/min BMC me 5 copë

Kodi i produktit: 
PM_M6WX782D

36.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Armë ngrohëse elektrike e klasit të lartë GRAPHITE me një fuqi të lartë 2000W , e krijuar për heqjen e veshjeve të llakut, bojrave të vajit, bojrave, termoplastikave të lakimit dhe saldimit, shkrirjes, tharjes dhe elementeve të mobiljeve të rimesosjes.

Vegla elektrike është e pajisur me një çelës me katër pozicione, me të cilin mund të zgjidhni një nga 3 nivelet e temperaturës dhe rrjedhës së ajrit të fryrë . Diapazoni i temperaturës: I: 25ºC, II: 350ºC, III: 550ºC. Arma e nxehtësisë është e lehtë dhe e rehatshme, ka një dorezë të mbuluar me material që nuk rrëshqet - falë së cilës përshtatet mirë në dorë.

Dizajni i pajisjes bën të mundur vendosjen e armës së nxehtësisë në një pozicion vertikal. Arma e nxehtësisë ka një mbrojtje termike të përdorshme që parandalon mbinxehjen aksidentale .

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit