Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

FERMA

Kodi i produktit: 
PM_1Z796FGC

7.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Për fëmijët, jeta në fermë eshte shpesh e vështirë për t’u kuptuar. Ky libër do t,i ndihmojë të kuptojnë më mirë se prej nga vijnë drithërat, qumështi, mishi,leshi,vezët dhe shumë prodhime të tjera. Ata do të zbulojnë jetën në fshat dhe do të njihen me të gjitha kafshët që jetojnë në fermë nga pula te lopa, nga rosa te delja. Falë tekstit të shkurtër dhe të kapshëm, fotografive dhe ilustrimeve zbavitëse, është i përkryer për një qasje të parë drejt botës së fermës Viti:2017 Faqe: 38 Autori: F JAVIER FLORENTE Zhanri: Per Femije Shqip 6 4 vj.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “FERMA”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit