,

Ferri

Disponueshmëria:

Ka stok


13.00 

Ka stok

Krahasoni

Ashtu sikurse në librat e tij të mëparshëm me shitje të jashtëzakonshme , Kodit të Da Vinçit, Simboli i humbur, Ëngjëj dhe Djaj edhe në këtë roman të ri Dan Brown ndërthur mjeshtërisht historinë, artin, kodet dhe simbolet.          -Viti I botimit: 2013      -Faqe:600   – Autori:Dan Brown

SKU: PM_Q6VMVGN8 Kategori: , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Ferri”

Nuk ka ende komente.