Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

FIGARO RROTULLUESE ROWENTA CF9530FO 1000W

Kodi i produktit: 
PM_V67RCGGP

54.99 

(-31%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Brush Activ 'Volume & Shine arrin rezultate perfekte të shkëlqyera falë përforcuesit të dyfishtë jonik  . Kjo teknologji unike parandalon elektricitetin statik, për flokë me shkëlqim dhe të butë. Kombinimi i 2 furçave, 1000 W dhe veshjes qeramike, thajnë flokët shpejt, duke siguruar një rezultat profesional si për flokët e gjatë ashtu edhe për ato të shkurtra

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit