, ,

Figurë dekoruese – dele pink

Disponueshmëria:

Ka stok


10.00 

Ka stok

Krahasoni

Figurë dekoruese për kopsht

 Prodhim gjerman

 Materiali: Porcelan

 Lartësia: 25 cm

 Kemi dy ngjyra të ndryshme gjelber dhe pink

SKU: PM_82FFHM24 Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Figurë dekoruese – dele pink”

Nuk ka ende komente.