Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Filozofia E Te Jetuarit - Jashar Demiri

Kodi i produktit: 
PM_UP4OZTHJ

4.20 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Autori nëpërmjet përvojave me klientët u jep përgjigje pyetjeve duke ju ndihmuar në identifikimin dhe zgjidhjen e problemeve që keni.

Nëse jeni të shqetësuar për lidhjen tuaj dashurore, për marrëdhëniet seksuale, keni probleme me pagjumësinë apo ankthin, probleme të jetës martesore, atëherë në ketë botim ju do të gjeni shumë përgjigje dhe zgjidhje praktike nga këshillat dhe analizat psikologjike të doktorit të shkencave, Jashar Demiri.

-Viti I botimit: 2004      -Faqe:399   - Autori:Jashar Demiri

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit