Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Filter CTO 2.5x10 Ecosoft

Kodi i produktit: 
PM_542Q9B9Z

13.35 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Filtri i zëvendësimit të bllokut të karbonit Ecosoft zvogëlon përmbajtjen e nënprodukteve të klorit dhe klorimit, përqendrimit të metaleve të rënda dhe jo-ngjyra, fenolit, produkteve të naftës dhe pesticideve. Përmirëson ngjyrën, shijen dhe aromën e ujit. Për shkak të strukturës së saj bllok heq madhësinë e sedimenteve deri në 10 mikron.

Blloku i karbonit Ecosoft 2.5 “x10” rrit burimin për uljen e klorit – 15 000 litra.

I përshtatshëm si faza e tretë e pastrimit në filtrat e osmozës 3-fazore ose të kundërt.

Zëvendësimi 1 herë në 3-6 muaj

Më shumë informata

Modeli

Eco soft

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit