Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Filter Linije Big Blu B20 Ecosoft

Kodi i produktit: 
PM_4YVWORWO

118.80 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Filtri Ecosoft BB20 është menduar për pastrimin e ujit të ftohtë për qëllime shtëpiake. Papastërtitë që duhet të hiqen varen nga filtri i instaluar i zëvendësimit.

Strehimi i filtrit është bërë nga polipropileni me cilësi të lartë dhe shumë të qëndrueshme.

Mund të përdoret me filtra zëvendësimi të madhësisë standarde 4.5 “× 20”.

Me filtrin, mund të instaloni filtrin e duhur të zëvendësimit posaçërisht për gjendjen tuaj të ujit:

Për qasje të përhershme në ujë të pastër, ne rekomandojmë zëvendësimin e filtrave një herë në 2-6 muaj

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Eco soft

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Filter Linije Big Blu B20 Ecosoft”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit