Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Filter per Boiler Ecosoft

Kodi i produktit: 
PM_833IVLBT

37.70 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Specifikat:

Deri në 30% të konsumit të energjisë me 100% efikasitet të energjisë së elementit të ngrohjes;

funksionimi i qëndrueshëm dhe jeta e gjatë e shërbimit të bojlerit

Në dallim me filtrat polifosfat, ky filtër nuk përmban fosfate ose polifosfate, kështu që është i padëmshëm si për shëndetin e njeriut ashtu edhe për mjedisin.

Filteri zgjidh gjithëpërfshirëse problemin e ngurtësisëndalon rritjen e kristaleve të shkallës – përbërësi special i mediave nuk lejon që kristalet të formohen në një rrjetë kristalesh dhe të depozitohen në sipërfaqen e elementeve të ngrohjes , shkatërron kristalet duke i thyer ato në pjesë më të vogla , i pengon lidhjet e kristaleve duke i mbuluar ato dhe kështu duke i penguar ata të ngjiten me njëri-tjetrin.

Rrjeta prej najloni zvogëlon përmbajtjen e sedimenteve më të mëdha se 100 mikron përfshirë rërën, llumin dhe ndryshkun.                                                                                                         Rekomandohet zëvendësimi i filterit 1 herë për 6 muaj

Më shumë informata

Modeli

Eco soft

LLOJI I VEGLAVE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit