Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Filter për pastrues ajri 90-127

Kodi i produktit: 
PM_1YKK3PS8

66.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Për të siguruar funksionimin e duhur të pastruesit dhe për të zgjatur jetën e tij, filtri duhet të zëvendësohet çdo 6 muaj

Falë treguesit të veshur të integruar të filtrit, pajisja do të informojë veten për nevojën e zëvendësimit

Nuk ka nevojë të blini disa filtra të veçantë me shtresa, gjithçka që ju nevojitet është ai që përfshin: filtër paraprak, karbon, HEPA H13

Karakteristikat e produktit: filtër zëvendësues për pastrues 90-125

4 në 1: para-filtri, karboni, HEPA H13, fotokatalitike

Pershkrimi Filter per pastrues ajri 90-127

Ngjyra Zezë-kaltër

Pesha 0.15 kg

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Filter për pastrues ajri 90-127”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit