Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Filter Polipropileni 4.5x10 5 Micron Ecosoft

Kodi i produktit: 
PM_AO5MWJG6

18.05 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Filtri i zëvendësimit të polipropilenit poroz me 5 mikronë Ecosoft 4.5 “x10” ka për qëllim pastrimin e ujit nga grimcat e sedimentit të tilla si ndryshk, rërë, shkallë, llum etj.

Filtri zëvendësues mbron pajisjet sanitare dhe hidraulikun nga dëmtimet.

Filtri zëvendësues përfaqëson një cilindër poroz polipropileni të prodhuar duke përdorur teknikën e shkrirjes.

Shkalla e nevojshme e ngurtësisë arrihet pa aplikimin e bërthamës duke shkrirë fibrat në strukturën e ngurtë.

Filtri zëvendësues zvogëlon përmbajtjen e grimcave të sedimentit, dhe uji i pastër i furnizohet konsumatorit.

Filtri duhet të zëvendësohet të paktën çdo 6 muaj.

Më shumë informata

Modeli

Eco soft

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit