Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Fleks druri 400x30 mm 60 dhemb

Kodi i produktit: 
PM_X89L2WFX

35.10 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ka një trashësi të zvogëluar, gjë që bën të mundur marrjen e një shpejtësie të lartë prerjeje. Dhëmbët e karabit me karabit YG8A lejojnë prerje të përafërt të drurit dhe materialeve me bazë druri si kompensatë, pllaka grimcash, llamarinë.

Diametri, mm 400

Numri i dhëmbëve, copë 60

Shpejtësia maksimale, rpm 4500

Më shumë informata

Modeli

Verto

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit