, ,

Fleks për guri 115 x 1,6 x 22 mm 41 37 C 30-R-BF

Disponueshmëria:

Ka stok


1.65 

Ka stok

Krahasoni

Disku i prerjes së gurit GRAPHITE (ref. 57H720) me një diametër të jashtëm prej 115 mm, falë dizajnit të tij të përparuar dhe zvogëlimit të trashësisë, zvogëlon ndjeshëm kohën e prerjes. Ai siguron një nivel të lartë të sigurisë në punë falë pajtueshmërisë së produktit me standardin EN12413.

SKU: PM_TXB299JS Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Fleks për guri 115 x 1,6 x 22 mm 41 37 C 30-R-BF”

Nuk ka ende komente.