Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Fleks per prerje druri 160x30mm , 30 teeth

Kodi i produktit: 
PM_LZSE28MX

5.25 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Pllaka prerëse druri VERTO e bërë me karabit të fortë me një diametër të jashtëm 160 mm dhe një trashësi të zvogëluar, e cila mundëson një shpejtësi më të lartë të prerjes. 30 dhëmbët me majën e karabit YG8A janë krijuar për prerje të përafërt të drurit dhe materialeve të tilla si druri, të tilla si kompensatë, dërrasë e vogël, etj.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Verto

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Fleks per prerje druri 160x30mm , 30 teeth”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit