Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

FM Transmiter/Karikues ACME Bluetooth F330

Kodi i produktit: 
PM_3Z9QCVHD

20.90 

(-13%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Dëgjo muzikën tuaj të preferuar nga telefoni përmes sistemit stereo të makinave me transmetuesin & ngarkuesin Bluetooth FM ACME F330! Qiftimi nuk ka qenë kurrë më i thjeshtë falë lidhjes Bluetooth. Plus, nuk do të ketë asnjë kabllo për të penguar përdorimin e telefonit tuaj ndërsa dëgjoni muzikë. Përveç kësaj, ju mund të luani muzikën përmes slotit të kartave USB ose Micro SD. Një lehtësi tjetër e shkëlqyeshme është se mund të krijoni folder, në mënyrë që të mund ta kërkoni muzikën më shpejt. Plus, ky transmetues FM do t'ju shërbejë si karikues, që jep një tarifë të shpejtë të ngarkimit.

Pesha neto:0,04 kg
Lidhje Bluetooth, 2 porta USB, kartë Micro SD dhe mbështetje të Foldereve
DC 5 V, 3.4
Version Bluetooth:v2.1
Distanca e funksionimit Bluetooth:10 m
Formati i mbështetur:MP3

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit