-21%
, ,

Fructis Coconut Water Conditioner 200ml

Disponueshmëria:

Ka stok


2.75  3.50 

Ka stok

Krahasoni

Hidraton pikat

Me ujë kokosi

Për një pamje të shëndetshme të flokëve

Balsami Garnier Fructis me ujë kokosi është krijuar posaçërisht për të luftuar flokët me rrënjë të yndyrshme dhe maja të thata

SKU: PM_D4DMXHIX Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Fructis Coconut Water Conditioner 200ml”

Nuk ka ende komente.