Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Fryrëse elektrike për gjethe DT2250A

Kodi i produktit: 
PM_SOKGC64V

46.40 

(-20%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Tensioni: 220V-240V~50Hz

Fuqia: 3000W

Rrotullime të lira: 8000-15000 min-1

3 funksione: fryrje, thithje dhe bluarje

Qark. më i madh i ajrit: 13.2 m3/min

Shpejt. më e madhe e fryrjes: 270 km/h

Madhësia e qeses: 35 L

Raporti i bluarjes: 10:1

Gjatësia e kabllos: 35 cm

Shpejtësia që rregullohet

Dimensionet e kutisë (në mm):

440 (GJ) x 260 (GJ) x 330 (T)

Neto pesha: 3,1 kg

Bruto pesha: 3,7 kg

Më shumë informata

Modeli

Iskra

LLOJI I PAJISJES ELEKTRIKE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit