-15%

Fshesë elektrike Vivax VC-7004A

Disponueshmëria:

Vorrätig


ID: 76239

83.32  97.48 

Vorrätig

Fshesa me korrent pastron plotësisht shtëpinë tuaj me një fuqi prej 700 W, performancë ECO dhe funksionim shumë të qetë. Filtri HEPA në fshesë me korrent nuk lejon që bakteret dhe alergjenët të lëshohen përsëri në dhomë. energjia eko, en.klasa A, kapaciteti i pluhurit 3L, treguesi i plotë i rezervuarit të pluhurit, gjatësia e telit 6m.

3856005173778

Artikelnummer: PM_51T1O7EE Kategorie: Schlagwörter: ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Fshesë elektrike Vivax VC-7004A”

Nuk ka ende komente.