Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Fshesë industriale 1500W

Kodi i produktit: 
PM_HMIX8VRZ

190.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Pastrues fshesë me korrent të klasës së lartë GRAPHITE me një motor 1500 W, i projektuar për heqjen e shpejtë dhe efektive të plaçkës pas punëve të punëtorisë.

Pastruesi me korrent me një rezervuar çeliku të pandryshkshëm prej 40 litrash mund të funksionojë i thatë dhe i lagësht.

Rrotat e mëdha të pasme dhe rrotat e përparme të siguruara me kllapa lejojnë që pajisja të lëvizë në mënyrë të sigurt në kushte të vështira.

Fuqia : 1500 W

Tensioni : 230V ~ 50Hz

Kapaciteti : 40 l

Gjatësia e zorrës : 2m

Gjatësia e kabllos : 4m

Fuqia maksimale e thithjes : 18 kPa

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Fshesë industriale 1500W”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit