Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Fshesë Robotike iRobot Roomba i7

Kodi i produktit: 
PM_5F93RZU9

780.90 

(-13%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

PERFORMANCË E FUQISHME DHE ZGJEDHJE E FUQISHME - Tërheq papastërtitë dhe rrëmujat kokëfortë me një Sistem Premium Pastrimi në 3 Faza dhe 10X Thithjen e Ngritjes së Energjisë. * * (Krahasuar me sistemin e pastrimit të serive Roomba 600)

Me lundrim vSLAM, i7 mëson paraqitjen e shtëpisë tuaj dhe ndërton Harta Smart personale, duke i mundësuar asaj pastrimin dhe lundrimin me ekspertizë në rreshta të pastra dhe efikase.

POROSIT E VAKUUMIT - Pastrimi i thërrimeve është tani aq i lehtë sa "Roomba, pastro nën tryezën e kuzhinës". Një kërkesë e thjeshtë për asistentin tuaj të zërit * ose përmes aplikacionit iRobot Home mundëson që i7 të pastrojë rrëmujat për ju, menjëherë kur ato ndodhin.

Me Smart Mapping, roboti juaj njeh kuzhinën tuaj nga dhoma juaj e ndenjes, kështu që ju mund të vendosni se ku pastron dhe kur. Me Keep Out Zones, roboti juaj di të shmangë zonat e ndjeshme si pjatat e kafshëve shtëpiake ose zonat e lojërave.

Një unike e pastër për ju - vakumi i robotëve Roomba i7 është më i zgjuar se kurrë, duke mësuar se ku dhe kur pastroni normalisht dhe duke sugjeruar orare të personalizuara në mënyrë që të mund të përqendroheni në gjithçka tjetër.

Shtëpi me kafshë shtëpiake - Furçat unike me dy sipërfaqe prej gome nuk ngatërrohen me flokët e kafshëve shtëpiake. Furçat rregullohen dhe përkulen për të qëndruar në kontakt të vazhdueshëm me qilima dhe dysheme të forta. Filtri me Efikasitet të Lartë bllokon 99% të alergjenëve të maceve dhe qenve.

Me Teknologjinë e Lidhjes së Imprintit, vakumi robot Roomba i7 dhe ekipi i robotit robota Braava jet m6 deri në vakum, pastaj pastrojnë automatikisht në një sekuencë perfekte, duke i dhënë dyshemeve tuaja një pastrim gjithëpërfshirës

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

iRobot

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Fshesë Robotike iRobot Roomba i7”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit