Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Fshesë Robotike iRobot Roomba i7+

Kodi i produktit: 
PM_1861457C

999.90 

(-9%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Vakumi Robot Roomba® i7 + me Baza të Pastra Dis Shkarkimi Automatik i Papastërtisë çon lehtësinë në një nivel të ri - zbrazja automatikisht në një qese të mbyllur që mban 30 kosha robotësh, kështu që nuk do të duhet të mendoni për vakumin me javë të tëra njëkohësisht. Sistemi premium i pastrimit me 3 faza përdor furça gome me dy sipërfaqe dhe thithje 10 * për të pastruar sipërfaqe të ndryshme të dyshemesë në të gjithë shtëpinë tuaj.

Roboti i7 + mëson, harton dhe përshtatet në shtëpinë tuaj duke përdorur teknologjinë Imprint ™ Smart Mapping, duke ju lejuar të kontrolloni se cilat dhoma pastrohen dhe kur. Kudo që të jeni, ju mund të kontrolloni kur, ku dhe si pastron roboti juaj nga Aplikacioni iRobot HOME për një pastrim të personalizuar vërtet.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

iRobot

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Fshesë Robotike iRobot Roomba i7+”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit