Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Fshesë Robotike SENCOR SRV 6250BK

Kodi i produktit: 
PM_ZNHNY3R1

343.00 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Kompletoni shtëpinë tuaj me fshesën robotike Sencor. Fshesa robotike ka disa mënyra të pastrimit dhe ju thjesht do të mahniteni nga tiparet e saj. Ajo ofron kontrollim nga aplikacioni në telefon dhe nga dirigjuesi, mund ta kontrolloni shumë lehtë nga puna dhe nga shtëpia. Pasi që mund të kontrollohet nga telefoni ju poashtu mund të shihni statusin aktual të fshesës. Fshesa ka nje hartë funksioni që të siguroj pastrimin sa më të mirë. Ka 6 mënyra të pastrimit, dhe me madhësinë prej 7.9cm mund të futet nën mobilje, krevat, e kolltuk. -Mënyra automatike –më i miri për pastrimin e përgjithshëm -Mënyra e pastrimit të mureve -Ngjitet sistematikisht në mur dhe pastron qdo kënd të shtëpisë. -Mënyra e pastrimit 2 x2m – Pastron një zone specifike ku papastërtitë grumbullohen më shpesh, siç është kuzhina. -Mënyra e lëvizjes në drejtim të rastësishëm -Zgjedh drejtime të rastësishme në mënyrë që të pastroj një zonë të tërë. -Mënyra e pastrimit intensive- Pastron të njëjtën zonë 2 herë për rezultate sa më të mira. -Mënyra e pastrimit me opsionin Turbo –Pastron me shumë efektshmëri me opsionin Turbo. Fshesa robotike gjen lokacionin e mbushësit vet, sapo të arrij low battery, automatikisht kërkon mbushësin e saj. Bateria ka një kapacitet të madh 2600 mAh dhe falë saj mund të pastroj një sipërfaqe deri 120 m2 për një kohë deri 120 minuta. Niveli I zhurmës 60dB Jetëgjatësia e baterisë 120 min Koha e karikimit 5 orë Lartësia 7.9cm Gjerësia 33.5cm Thellësia 33.5cm Pesha 2.5kg Ngjyra E zezë

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Sencor

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Fshesë Robotike SENCOR SRV 6250BK”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit