Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Mbajtëse SBOX, LCD-351/1, për monitor 13-32"

Kodi i produktit: 
PM_Q1Y372B6

40.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

LCD-351/1 e ndërtuar nga metali i shkallës së lartë, ky mbajtës i thyer është ndërtuar për t'i rezistuar gërvishtjeve dhe mbështet ekranet deri në 8kg dhe 32 " në madhësi. Struktura e lëvizjes së plotë lejon rrotullimin e qetë, të lehtë dhe të pozicionuar për çdo drejtim, duke e bërë më të lehtë gjetjen e këndit të përsosur të shikimit. Shtrëngoni ose lironi secilën bashkim për ta bërë mbajtësin tuaj si të lëvizshëm ose të palëvizshëm sipas dëshirës. Ju gjithashtu mund të rregulloni lartësinë e monitorit vertikalisht në një pozicion të dëshiruar. Për më tepër, klipi kabllor është përfshirë për mbajtjen e kabllove të organizuar dhe të mbrojtur.

Modeli: LCD-351/1
Madhësia e ekranit: 13 ”- 32”
Kapaciteti i peshës: deri në 8 kg
Pjerrësia: ° 45 °
Rrotullimi: -90 ° deri + 90 °
Rrotullues: -180 ° deri + 180 ° (Portreti / Peisazhi)
Zgjatje e plotë e krahut: 283 mm
Materiali: Metal
Ngjyra: E zezë
Dimensionet: 114 x 343 x 548 mm

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Sbox

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Mbajtëse SBOX, LCD-351/1, për monitor 13-32"”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit