Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Furça për fshesë iRobot Brusha seria e/i

Kodi i produktit: 
PM_F1H5MVLY

19.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Furçat zëvendësuese Edge-Fshirëse.

Arrin përgjatë skajeve për të hequr papastërtitë, pluhurin dhe mbeturinat.

Lehtë për t’u instaluar dhe hequr me përdorimin e një monedhe ose sendi të ngjashëm shtëpiak.

E pajtueshme vetëm me vakumet e robotëve të serisë Roomba e dhe i.

iRobot nuk vërteton cilësinë ose vërtetësinë e produkteve të blera nga shitës të paautorizuar dhe nuk do të mbulojë pretendimet, do të sigurojë shërbim ose do të ofrojë zëvendësime për produktet e blera nga këta shitës.

Më shumë informata

Modeli

iRobot

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit