Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Furrë elektrike Lx-3570

Kodi i produktit: 
PM_FII8O86Q

64.99 

(-24%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Fuqia e furrës: Top 700 + fundi 1100 W Fuqia totale 1800 Watt
Vëllimi i brendshëm 40 lt,
Kohëmatësi i rregullueshëm me furrë alarmi zanor
Termostat i rregullueshëm
Një tabaka drejtkëndëshe e emaluar dhe një tabaka e rrumbullakët e emaluar
Rezistencë e gjatë inox Cr-Ni Garancion 12 muaj

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit