Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Galaxy Watch 5 44mm BT

Kodi i produktit: 
PM_RC738X5J

330.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  "Sistemi operativ: Wear OS
  Ekran: 1.4"" Super AMOLED
  CPU: Cortex-A55 me dy bërthama 1.18 GHz
  Rezolucioni: 450 x 450 piksele
  Memoria dhe e brendshme: 16 GB, 1,5 GB RAM
  Përmasat: 44,4 x 43,3 x 9,8 mm
  NFC, A-GPS, Glonass, Beidou, Galileo
  Bateria: 410 mAh
  Bluetooth 5.2
  Wi-Fi 802.11 a/b/g/n 2,4 GHz"

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Prodhuesi

  Koha e dërgesës

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit