Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Gar.Cl Hyaluronic Aloe Micellar

Kodi i produktit: 
PM_244O445A

4.99 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Me një lëvizje, heq make-up-in, largon papastërtitë dhe rikthen elasticitetin për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe ato më të ndjeshmet.Uji micellar është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme.Me këtë ju mund të pastroni fytyrën, zonën e syve dhe buzët.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Shteti

  Koha e dërgesës

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit