Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Gedore set me vegla 216Pcs

Kodi i produktit: 
PM_6W1T181V

199.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Një paketë veglash profesionale që është zhvilluar për nevojat e shërbimeve të specializuara të makinave dhe mekanike.
Kompleti ju lejon të punoni duke kërkuar ngarkesa dhe saktësi shumë të lartë, ju lejon të kryeni shumë aktivitete shërbimi që lidhen me zhvidhosjen dhe vidhosjen e lidhjeve me fileto të madhësive të ndryshme nominale.
Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit