Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Gel për flokë Agiva 06 700ml

Kodi i produktit: 
PM_8U84IVDS

4.50 

(-18%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Varësisht nga sasia e flokut aplikoni dyllin në mënyrë të barabartë dhe formësoni flokët me majat e gishtave për të krijuar stil.
Mund të aplikohet si i lagësht ashtu edhe i thatë.
Lehtë për t'u aplikuar dhe shpërndarë
Shkëlqim afatgjatë
Thahet e lehtë dhe e pastër
Cilësi e shkëlqyer dhe pa copëza
Aromë freskuese
Mbajtje e gjate
Ju lejon të formoni çdo stil të dëshiruar
Lahet lehtësisht me ujë.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit