Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Gërryese mekanike druri 150x50mm

Kodi i produktit: 
PM_SYB92X42

16.65 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Planifikuesi TOPEX 150x50 mm është praktik dhe i gjithanshëm në përdorim, i projektuar për përpunimin e pjesëve prej druri. Trupi është bërë nga metali me cilësi të lartë, gjë që tregon një jetë të gjatë shërbimi dhe besueshmëri të mjetit. Forma ergonomike siguron komoditet dhe rehati në punë. Aftësia për të ripozicionuar tehun e prerjes qoshe është një tipar i veçantë i këtij mjeti.

Pesha, kg 0.4

Gjatësia e vetme, mm 150

Gjerësia e thikës, mm pesëdhjetë

Material trupor metali

Më shumë informata

Modeli

Topex

LLOJI I VEGLAVE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit