Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Gërshërë per krasitje te pemeve FIELDMANN FZNR 1022

Kodi i produktit: 
PM_835OB96N

21.70 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Gershere per krasitje te pemeve me tehe rrëshqitëse prerëse që ju lejojnë të prisni me lehtësi degë me trashësi deri 50 mm.

  Komoditeti i prerjes rritet edhe më shumë falë gjatësisë së prerësve, e cila varion nga 680 deri në 920 mm, dhe veçanërisht falë sistemit të levës në kokën e prerjes që lehtëson prerjen e degëve më të trasha.

  Mbajtësit ergonomik me sipërfaqe të gomuara sigurojnë që ato të mos rrëshqasin as me pëllëmbët e lagura.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Modeli

  Fieldmann

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Bëhu i pari që komenton “Gërshërë per krasitje te pemeve FIELDMANN FZNR 1022”

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit