Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Gërshërë të shkurta për pemë

Kodi i produktit: 
PM_FSILFI5O

7.80 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Gërshërë TOPEX të shkurta të prerjes së kopshtit me gjatësi 220 mm dhe diametër të prerjes deri në 12 mm. Tehu 49 mm është i veshur me teflon për jetë të gjatë të mjetit. Bllokuesi i tehut pengon hapjen aksidentale. Doreza plastike ergonomike është e veshur me material anti-slip dhe ofron siguri dhe rehati gjatë punës. Markë TOPEX është e orientuar drejt entuziastëve të DIY.

Më shumë informata

Modeli

Topex

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit