Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Gidore 3/8 Neo Tools

Kodi i produktit: 
PM_4ZMBMULA

30.80 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Gidore NEO nga çeliku i vanadiumit të kromit, mjet i prodhuar në përputhje me DIN 3122. Mekanizmi prej 72 dhëmbësh lejon një funksionim të saktë dhe është bërë prej çeliku molibden kromi jashtëzakonisht të qëndrueshëm që përmirëson jetëgjatësinë e mjetit. Dorezë dy materiale ergonomike për rehati më të mirë në punë. Marka NEO përmbush pritjet e profesionistëve.

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

LLOJI I VEGLAVE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit