Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Gidore 3/8" NEO

Kodi i produktit: 
PM_X28CDH5G

23.80 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

3/8 “NEO me një gjatësi prej 195 mm, me një trup prej çeliku të vanadiumit të kromit, i bërë në përputhje me DIN 3122. mekanizmi i shtrëngimit 48-dhëmbësh është bërë prej çeliku krom-molibden jashtëzakonisht të qëndrueshëm, duke zgjatur jetën e mjetit . Ergonomike, dorezë me dy materiale e cila përmirëson komoditetin e punës. Cilësia e mjetit është konfirmuar nga certifikata e TÜV dhe një garanci e prodhuesit 25 vjeçar. Rrota: 3/8, 195 mm, Trupi çeliku: CrV, Mekanizmi i shtrëngimit: CrMo, 48 dhëmbë.

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

LLOJI I VEGLAVE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit