,

Gjuha Italiane Per Te Gjithe

Disponueshmëria:

Ka stok


12.00 

Ka stok

Krahasoni

Kjo metodë u shërben të gjithëve: fillestarëve,nxënësve, studentëve, nëpunësve, specialistëve,tregtarëve etj. Është një metodë origjinale, e qartë, progresive, që përqendrohet te elementët kyç dhe më të rëndësishëm të mësimit të gjuhës italiane, pa lënë mënjanë situata të jetës praktike. Metoda është e lehtë. Përdoret me ose pa mësues; me të mëson të flasësh, të lexosh, të shkruash dhe të kuptosh italisht.          -Viti I botimit: 2006      -Faqe:384   – Autori:Rexhep Hida

SKU: PM_EQ72UA88 Kategori: , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Gjuha Italiane Per Te Gjithe”

Nuk ka ende komente.