,

GOL 2 NJE SPIUN NE SKUADER

Disponueshmëria:

Ka stok


6.20 

Ka stok

Krahasoni

Një spiun në skuadër… Sulmuesi Mishel Ribo pas kthimit ndihet i kërcënuar nga Toni Grizi, i cili i ka marrë famën në gjirin e skuadrës makoneze. Por, ai nuk është i vetmi që nuk e ka qejf Tonin: Lojtarët e skuadrës së Auxerre-s dhe trajneri i tyre Xhin Roi, armik i betuar i trajnerit Pelves, janë shumë të vendosur për të dëmtuar lojtarin e ri…. A do të mund ta kalojë Toni këtë sprovë? Në cilën fushë gjendet kundërshtari i vërtetë? Viti:2019 Faqe: 160 Autori: Antuan Grizman

SKU: PM_6AERAK4U Kategori: , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “GOL 2 NJE SPIUN NE SKUADER”

Nuk ka ende komente.