Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Grill me qymyr per kopsht FIELDMANN FZG 1000G

Kodi i produktit: 
PM_9H65OM9I

39.90 

(-13%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Madhësia e skarës: 35.5 cm

Madhësia e sipërfaqes së gatimit 34 cm

Lartësia e sipërfaqes së tiganit 22 cm

Rrjeti i gatimit e kromit

Me kapak

Skarë me qymyr Fieldmann per kopsht dhe per tarasa dhe perdoret veçanërisht gjatë ditëve dhe mbrëmjeve të nxehta të verës.

Pesha dhe dimensionet e skarës sigurojnë kohën e zvogëluar të nevojshme për funksionimin e saj si para ashtu edhe pas perdorimit.

Zona e gatimit prej 35.5 cm është e mjaftueshme për përgatitjen e vakteve për grupe më të vogla të anëtarëve të familjes dhe miqve.

Skara ka një rrjet gatimi dhe kapak kromi në mënyrë që të arrihet efekti më i mirë i mundshëm gjatë pjekjes së mishit dhe perimeve.

Më shumë informata

Modeli

Fieldmann

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit