Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Grirëse mekanike Genius, 7 pjesëshe, e gjelbër

Kodi i produktit: 
PM_R9RA2C54

11.80 

(-9%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Grirëse mekanike për perime.

Përmban 7 pjesë

Dimensionet: 26x15x12 cm

Mund të preni, coptoni dhe ti ruani në kutinë e cila mbyllet që ti ruaj të freskëta perimet.

Mund të pastrohet në enëlarëse.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit