Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Gyp kopshti 20 m 1/2 Profesional

Kodi i produktit: 
PM_2BKDOPZQ

14.85 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Zorrë kopshtI PROFESIONAL 20 m, 1/2 "VERTO Mbrojtja ndaj efekteve negative të rrezatimit diellor do të lejojë funksionim efikas dhe pa probleme për një periudhë të gjatë kohore. Zorra mban të gjithë parametrat e funksionimit në temperaturën e diapazonit nga - 10 deri + 45 ° C.

Rezistent ndaj ultravioletit

Rezistencë ndaj grisjes deri në 25 bar

Sistemi anti-alga

Më shumë informata

Modeli

Verto

LLOJI I VEGLAVE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit