, , , , , ,

Gyp kopshti 20 m 1/2 Profesional

Disponueshmëria:

Ka stok


14.85 

Ka stok

Krahasoni

Zorrë kopshtI PROFESIONAL 20 m, 1/2 “VERTO Mbrojtja ndaj efekteve negative të rrezatimit diellor do të lejojë funksionim efikas dhe pa probleme për një periudhë të gjatë kohore. Zorra mban të gjithë parametrat e funksionimit në temperaturën e diapazonit nga – 10 deri + 45 ° C.

Rezistent ndaj ultravioletit

Rezistencë ndaj grisjes deri në 25 bar

Sistemi anti-alga

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Gyp kopshti 20 m 1/2 Profesional”

Nuk ka ende komente.