Gyp kopshti 20 m 3/4 Profesional Verto

Disponueshmëria:

Vorrätig


ID: 30827

Der Gartentrichter ist für die Hochdruckwasserversorgung ausgelegt, die für Bewässerung eines Gemüsegartens und eines Gartens geeignet ist. Das Modell hat eine hohe Stärke und wird ein langes Lebensdauer bieten.

Material: PVC

Zulässiger Temperaturbereich: -10 bis + 45 ° C

Länge: 20 m

Innendurchmesser: 19 mm

Maximaler Druck: 25 bar

Durchmesser: 3/4 “

Anzahl der Schichten: 3

20.86 

Vorrätig

Gyp kopshti është projektuar për furnizimin me ujë presion të lartë, të përshtatshme për ujitje një kopsht perimesh dhe një kopsht. Modeli ka forcë të lartë dhe do të sigurojë një jetë të gjatë shërbimi.

Materiali: PVC

Diapazoni i lejueshëm i temperaturës: -10 deri + 45 ° C

Gjatësia: 20 m

Diametri i brendshëm: 19 mm

Presioni maksimal: 25 bar

Diametri: 3/4 ”

Numri i shtresave: 3

Artikelnummer: PM_121HZ2VI Kategorie: Schlagwort:

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Gyp kopshti 20 m 3/4 Profesional Verto”

Nuk ka ende komente.