Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Gyp kopshti 20 m 3/4 Profesional Verto

Kodi i produktit: 
PM_121HZ2VI

20.86 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Gyp kopshti është projektuar për furnizimin me ujë presion të lartë, të përshtatshme për ujitje një kopsht perimesh dhe një kopsht. Modeli ka forcë të lartë dhe do të sigurojë një jetë të gjatë shërbimi.

Materiali: PVC

Diapazoni i lejueshëm i temperaturës: -10 deri + 45 ° C

Gjatësia: 20 m

Diametri i brendshëm: 19 mm

Presioni maksimal: 25 bar

Diametri: 3/4 "

Numri i shtresave: 3

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Verto

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Gyp kopshti 20 m 3/4 Profesional Verto”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit