, , , , , ,

Gyp kopshti 3/4″ x 20 m, 4 shtresa NEO Economic

Disponueshmëria:

Ka stok


13.99 

Ka stok

Krahasoni

Gyp kopshti me 4 shtresa e bërë nga PVC fleksibël dhe e përforcuar me fije poliesteri. E përsosur për punë mirëmbajtjeje në zona të vogla dhe të mëdha kopshtesh, përfshirë pastrimin e mobiljeve dhe mjeteve të përdorura jashtë. Rezistent ndaj depozitimit të algave dhe rrezeve UV, të cilat zgjasin qëndrueshmërinë e tyre.

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Gyp kopshti 3/4″ x 20 m, 4 shtresa NEO Economic”

Nuk ka ende komente.