Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Gyp kopshti 3/4" x 20 m, 4 shtresa NEO Economic

Kodi i produktit: 
PM_JYBBF7CF

13.99 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Gyp kopshti me 4 shtresa e bërë nga PVC fleksibël dhe e përforcuar me fije poliesteri. E përsosur për punë mirëmbajtjeje në zona të vogla dhe të mëdha kopshtesh, përfshirë pastrimin e mobiljeve dhe mjeteve të përdorura jashtë. Rezistent ndaj depozitimit të algave dhe rrezeve UV, të cilat zgjasin qëndrueshmërinë e tyre.

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit