, , , , , ,

Gyp kopshti 30m 1/2 Profesional

Disponueshmëria:

Ka stok


21.00 

Ka stok

Krahasoni

Gyp kopshti 30m 1/2 Profesional. Mbrojtja e dëmshme nga rrezatimi diellor dhe sistemi frenues i depozitimit të algave lejon punë efikase dhe shqetësuese për një kohë të gjatë. Zorra e kopshtit lejon deri në 25 bar rrjedhje uji. Zorra ruan parametrat e përdorimit – në një temperaturë midis 10 dhe + 45 ° C.

Presioni maksimal: 25 bar

Gjatësia e zorrës: 30 m

Numri i shtresave: 3 copë

SKU: PM_SKQACTRL Kategori: , , , , , , Etiketë:

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Gyp kopshti 30m 1/2 Profesional”

Nuk ka ende komente.