Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Wifi router hAP mini (RB931-2nD)

Kodi i produktit: 
PM_941J88Z4

24.99 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

hAP mini është një pikë e vogël aksesi me wifi 2 GHz për shtëpi ose zyra të vogla. Ai ka tre porte, të cilat janë konfiguruar si një portë interneti dhe dy porte LAN, por mund të rikonfigurohen sipas dëshirës, duke përdorur opsionet e fuqishme të konfigurimit të RouterOS.

Numri i bërthamave të CPU-së 1
Frekuenca nominale e CPU-së 650 MHz
Përmasat 48 x 78 x 81 mm
Licenca RouterOS 4
Sistemi operativ RouterOS
Madhësia e RAM-it: 32 MB
Madhësia e ruajtjes: 16 MB
Lloji i ruajtjes: FLASH
MTBF: Rreth 100'000 orë në 25C
Temperatura e testuar e ambientit: -20°C deri në 70°C

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit