Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Hapese per radio-automjet 52pcs Yato

Kodi i produktit: 
PM_FW8FZE2N

94.99 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Një grup çelësash të specializuar për çmontimin e marrësve të radios në makina është i domosdoshëm në një shërbim modern të përgjithshëm dhe llamarine të makinave.

Çelësat përputhen me markat dhe radiot më të njohura të makinave në tregun evropian.

Ato hapin shulat e fshehura dhe ju lejojnë të tërhiqni me lehtësi.

Kompleti përbëhet nga 52 elementë, prej çeliku karboni elastik, çelësat janë të paketuar në një kuti plastike funksionale dhe të qëndrueshme.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit