Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Harry Potter dhe kupa e zjarrit

Kodi i produktit: 
PM_4KTHV5A7

11.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

“Harry Potter dhe Kupa e Zjarrit” eshte libri i katert nga serite e Harry Potter-it. Eshte nje liber me shume te papritura dhe sfida. Kete vit Harri eshte ne vitin e katert ne Hogwarts, moshe e cila eshte e vogel per Turneun e Magjistareve. Por cuditerisht emri i Harrit del nga Kupa e Zjarrit dhe ai eshte i detyruar te marre pjese ne turne, turne ne te cilin nxenesit mund edhe te vdesin.   -Viti I botimit: 2003       -Faqe: 560    -Autori: J K Rowling

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit