Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Haruni Dhe Nje Det Historish

Kodi i produktit: 
PM_7DH3SX9R

6.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Në këtë përrallë fantastike autori i realizmit magjik, Salman Rushdie, i fut fëmijët në një botë të jashtëzakonshme prej një mijë e një netësh. Deti i Historive që përfaqëson lirinë e fjalës, rrezikohet të ndotet përfundimisht nga Zoti i Kultit, Khatam-Shadi. Haruni, i biri i rrëfimtarit Rashid Khalifa, lufton deri në fund dhe arrin ta shpëtojë Detin e Historive. Përpjekjet për të sjellë përsëri të vërtetën, gëzimin dhe lumturinë e jetës do të bënin për vete jo vetëm një fëmijë, por edhe një të rritur.           -Viti I botimit: 2006      -Faqe:216   - Autori:Salman Rushdie

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Haruni Dhe Nje Det Historish”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit