Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

HDD ADATA HD620-1TU3-CBK 2.5'' External

Kodi i produktit: 
PM_GK884VJN

67.20 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Projektimi i Parandalimit të Gërvishtjeve: Një buzë e ngritur në buzë të makinës mbron sipërfaqen nga gërvishtjet kur makina shtrihet e sheshtë.

I hijshëm dhe me shkëlqim: Linjat e hijshme dhe sipërfaqja e lëmuar reflektuese e HV620 nxjerr në pah pamjen e tij të hollë dhe elegante. Isshtë ideale për ata që dëshirojnë të mbajnë një atmosferë profesionalizmi, ose të tregojnë zgjuarsinë e tyre teknike.

Treguesi LED tregon statusin e transferimit

USB 3.0

Më shumë informata

Modeli

ADATA

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit