Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Hekur me avull Hager HG-1223 2200W

Kodi i produktit: 
PM_68GNH9HG

33.35 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Hekur per Hekurosje Hager HG-1223 2200W I projektuar për ta bërë punën më të thjeshtë dhe më të sigurt, ky hekur modern për hekurosje, përshtatet në mënyrë perfekte me karakteristikat e çdo teshe (çarçafë, këmishë, bluza, pantallona etj).

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli
Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Hekur me avull Hager HG-1223 2200W”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit