Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Hillt 1000W 4 J1 speed 850 rpm, Bormann

Kodi i produktit: 
PM_7O5HD724

86.70 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Pistoletë rrotulluese elektrike rrotulluese 1000Watt 4000bmp. I përshtatshëm për përdorim amator dhe gjysmë profesional, i lehtë, i përshtatshëm, i rehatshëm dhe i lehtë për t’u përdorur. Projektuar ergonomikisht për punë të relaksuar me kontroll elektronik të shpejtësisë.

Fuqia: 2100 W

Shpejtësia pa ngarkesë: 0-850 rpm

Impakti: 4J

Fuqia e vlerësuar: 0-4000 bpm

Kapaciteti trapan: 26 mm

Pesha: 4.5 kg

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Bormann

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Hillt 1000W 4 J1 speed 850 rpm, Bormann”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit